لیست قیمت محصولات اوج یادگیری

لیست قیمت محصولات اوج یادگیری انتشارات گیلنا یادگیری آسان به همراه رزومه و اسامی اساتید و مدرسین و نحوه مشاوره و پشتیبانی از دانش آموزان

به وب سایت رسمی برنامه تلویزیونی اوج یادگیری خوش آمدید

لیست قیمت محصولات اوج یادگیری گیلنالیست قیمت محصولات اوج یادگیری گیلنا

لیست قیمت محصولات اوج یادگیری گیلنا و دی وی دی های آموزشی دروس مختلف موسسه کنکور آسان است ( برنامه اوج یادگیری , انتشارات گیلنا , زنگ پنجم , برنامه آینده موفق , برنامه یادگیری برتر , برنامه یادگیری آسان ) را می توانید با کلیک بر روی عنوان هر درس مشاهده نمائید

فروشگاه رسمی اوج یادگیری و فروشگاه رسمی انتشارات گیلنا

 

لیست قیمت محصولات نظام جدید

لیست قیمت محصولات پایه دهم

لیست قیمت محصولات پایه نهم

لیست قیمت محصولات پایه یازدهم

لیست قیمت محصولات پایه دوازدهم

 

لیست قیمت محصولات نظام قدیم

فیزیک

ریاضی

شیمی

ادبیات

زیست شناسی

زبان انگلیسی

دین و زندگی

عربی

دروس اختصاصی رشته انسانی

 

جهت تهیه محصولات و منابع آموزشی از سایت رسمی اوج یادگیری با شماره دفتر مرکزی کنکور آسان است ۰۹۱۲۸۳۷۵۷۰۲ تماس حاصل فرمایید

اوج یادگیری شبکه دو سیما

اوج یادگیری از سال ۹۵ در شبکه دو سیما هر روز در حال پخش برنامه های مشاوره و برنامه ریزی درسی و کنکوری و ارائه محصولات و تدریس های بهترین اساتید می باشد تدریس های ارائه شده در این برنامه تلویزیونی برای کلیه دروس اختصاصی و عمومی می باشد و دانش آموزان با مشاهده برنامه ها می توانند از تکنیک های ارائه شده برای کلیه دروس استفاده کنند در موسسه خدمات مشاوره رایگان به دانش آموزان ارائه می گردد همچنین آزمون های انلاین رایگان ویژه دانش آموزان موسسه ارائه می گردد.

اوج یادگیری امروز بهترین منابع و برنامه ریزی را ارائه می دهد

برنامه اوج یادگیری دیروز تا امروز و فردا در کنار شما دانش آموزان عزیز خواهد بود ما تا روز کنکور در کنار شما خواهیم بود.

محصولات اوج یادگیری را با تخفیف از ما تهیه کنید

کلیه محصولات و منابع دارای تخفیف می باشند و قیمت کلیه مباحث بصورت تک به تک در این برگه گرداوری شده

کانال اوج یادگیری جهت دانلود برنامه اوج یادگیری و نمونه تدریس ها

با عضویت در کانال موسسه می توانید به روز ترین تدریس های اساتید و مدرسین موسسه را دانلود کنید

آرشیو برنامه اوج یادگیری در کانال موجود می باشد

دانش آموزان می توانند با مراجعه به کانال موسسه در صورت نیاز به ارشیو برنامه های گذشته قسمت مورد نظر را دانلود و مشاهده نمایند.

شماره تماس برنامه اوج یادگیری ۰۹۱۲۸۳۷۵۷۰۲

کنکور آسان است قیمت :

در این برگه قیمت کل آموزش های اساتید کنکور آسان است موجود می باشد.

کنکور آسان است در شبکه سه سیما

کنکور آسان است از سال ۹۲ تا سال ۹۴ از شبکه سه سیما در خدمت دانش آموز بود و همه روزه اساتید موسسه بهترین راهکار ها را به دانش آموزان ارائه می دادند که هم اکنون این برنامه پخش نمی شود و دیگری در سال ۹۵ جایگزین آن شد.

یادگیری برتر در شبکه دو

یادگیری برتر که از شبکه دو سیما قبل از پخش برنامه اوج یادگیری بهترین روش های مطالعاتی را به دانش آموزان ارائه می داد و هم اکنون برنامه اوج یادگیری در شبکه دو جایگزین آن شده.

زنگ پنجم در شبکه تهران

زنگ پنجم که هم اکنون از شبکه تهران در حال پخش می باشد و مدرسان موسسه مانند امیر مسعودی و عارف ربیعیان در این برنامه حضور دارند و تکنیک های حل تست های درس فیزیک و شیمی را به دانش آموزان می آموزند

یادگیری آسان در شبکه چهار

برنامه یادگیری آسان که از سال ۹۷ از شبکه چهار سیما در حال پخش می باشد و مدرسان گیلنا مانند امیر مسعودی و عارف ربیعیان و شاهانی در این برنامه حضور دارند موضوع این برنامه مشاوره و برنامه ریزی درسی است

زمان پخش برنامه یادگیری آسان ساعت ۱۶ هر روز از شبکه چهار می باشد.

گیلنا با مجوز رسمی

همه این برنامه های تلویزیونی مانند اوج یادگیری زنگ پنجم یادگیری آسان کنکور آسان است یادگیری برتر زیر نظر انتشارات گیلنا با مجوز رسمی از وزارت ارشاد هستند که در شبکه های صدا وسیما در حال اجرای برنامه های آموزشی و کنکوری می باشند.

انتشارات گیلنا اولین موسسه کنکوری با دی وی دی های آموزشی

موسسه گیلنا اولین موسسه کنکوری کشور می باشد که شیوه کار خود را بر ارائه دی وی دی های آموزشی پایه گذاری کرد که این روش در آنها سال ها روشی بسیار جدید می بود و تقریبا همه دانش آموزان در آن سال ها در کلاس های آموزشی شرکت می کردند,با شروع به کار موسسه دانش آموزان بسیاری شیوه مطالعه خود را بروز کرده و تغییر دادن و در حال حاضر کلیه دانش آموزان کشور با هر سطح تحصیلی می توانند از تدریس بهترین اساتید بهره مند شوند.

 

فیزیک اوج یادگیری :

درس فیزیک یکی از مهم ترین درس های رشته تجربی و رشته ریاضی است که معمولا دانش آموزان در این درس مشکلات زیادی دارند و درصد های پایین می زنند و دانش آموزان برای بدست آوردن رتبه خوب باید حتما مشکلات خود را در این درس حل کنند.

حل اصولی و درست مشکلات دانش آموزان

در درس فیزیک تدریس هایی را مهندس امیر مسعودی آماده کرده و با تدریس فوق العاده امیر مسعودی به اوج مهارت خواهید رسید تدریس ها کاملا تکنیکی است با تدریس مهندس امیر مسعودی به قدرت صد درصد زدن خواهید رسید.

 

ریاضی برنامه اوج یادگیری :

درس ریاضی هم مانند درس فیزیک یکی از دروس مهم برای داوطلبان کنکور محسوب میشود و متاسفانه بسیاری از دانش آموزان در این درس مشکل دارند و حتی درصد هایی زیر ۲۰ درصد دارند که برای رتبه های برتر کنکور اصلا مناسب نیست باید حتما درصد هایی خود را در درس ریاضی افزایش دهید ریاضی موسسه توسط مهندس امیر مسعودی تدریس شده و فوق العاده تکنیکی و رمز گردانی شده با زبانی ساده تدریس شده و ان شاالله به درصد های بالا خواهید رسید.

 

شیمی اوج یادگیری:

درس شیمی یکی از درس های مهم رشته تجربی و رشته ریاضی است برای تجربی ها بسیار مهم و برای ریاضی ها رتبه آور است پس حتما باید نظر ویژه ای به این درس داشته باشید. مدرس درس شیمی اوج یادگیری مهندس عارف ربیعیان است. با تدریس های فوق العاده عارف ربیعیان به اوج مهارت در درس شیمی خواهید رسید.

 

زیست مجموعه اوج یادگیری :

درس زیست دقیقا مهم ترین و سخت ترین و رتبه ساز ترین درس رشته تجربی است و با توجه به طراحی تست های کنکور بصورت ترکیبی در کنکور دانش آموزان هم حتما باید بصورت ترکیبی این درس را بیاموزند تدریس زیست گیلنا توسط دکتر مهدی شیخی برای نطام قدیم ها و نطام جدید ها بصورت کاملا ترکیبی تدریس شده تدریس های و روش تست زنی بصورت ترکیبی را با ندریس دکتر شیخی حرفه ای بیاموزید.

 

ادبیات گیلنا :

درس ادبیات یکی از مهم ترین دروس عمومی برای دانش آموزان رشته تجربی انسانی و ریاضی است دانش اموزان با یه مقدار دقت و اموزش تکنیکی و رمز گردانی شده این درس می توانند حتی به ۱۰۰ درصد برسند اساتید مجموعه گیلنا درس ادبیات به روشی کاملا جذاب و شیرین برای شما تدریس کردن با تدریس های ما ادبیات را تکنیکی و حرفه ای بیاموزید.

 

دین و زندگی انتشارات گیلنا :

درس دین و زندگی با ضریب ۳ برای دانش آموزان نظام قدیم تقریبا درس مهمی است ولی یه مقدار سنگین است به علت وجود حجم زیاد ایات و سوالات نیاز به یکسری روش ها دارید که نیازی به حفظ با حجم بالای این مفاهیم نباشید اساتید برتر این مفاهیم درس دین وزندگی را با روش های جذاب برای شما تدریس کردن درس سال گذشته دانش آموزان بسیاری بودن که با استفاده از این تدریس ها در کنکور سراسری به قدرت ۱۰۰ درصد در این درس رسیدن پس شما هم میتونید به ۱۰۰ درصد زدن برسید رتبه خود را بهبود ببخشید.

 

عربی :

درس عربی درسی بسیار سخت و رتبه آور می باشد به این دلیل که بسیاری از دانش آموزان در این درس مشکلات اساسی دارند و کلا تست های این درس را در کنکور کار نمی کنند پیشنهاد ما استفاده از تدریس های فوق تکنیکی اساتید ما است که شما را در این مسیر همراهی می کنند دانش آموزان زیادی در کنکور های گذشته با این تدریس ها به قدرت صد زدن رسیدن.

 

درس های رشته انسانی:

دروس رشته انسانی با توجه به حجم زیاد مطالب باید حتما بصورت رمز گردانی شده اموزش داده شوند اساتید ما این شیوه های نوین را در اختیار شما قرار داده اند تا شما داوطلبان کنکور نهایت استفاده را از این تدریس ها استفاده کنید. اساتیدی که خود رتبه برتر کنکور این درس بوده اند.

 

زبان انگلیسی :

زبان انگلیسی شاید آسان ترین درس عمومی برای رشته های مختلف است با تدریس فوق تکنیکی دکتر دانش زاده درصد خود را به ۱۰۰ نزدیک کنید کلیه مباحث درس زبان مثل گرامر لغات سوم و پیش و ریدینگ و کلوز تکنیکی تدریس شده است

 

نکته:

همه اساتید موسسه اموزش کتاب درسی را هم انجام میدهند و دانش آموزان نگران نباشند چون بسیاری از دانش آموزان در مفاهیم کتاب هم مشکل دارند و برای فراگیری روش های کنکوری باید از قبل مفاهیم کتاب مسلط باشید به همین علت اساتید این مجموعه آموزشی این نکته مهم را در نظر گرفته اند که قبل از ارائه روش های تکنیکی و تست زنی مفاهیم آموزشی و پیش نیاز ها را آموزش دهند.

مواردی که شامل این مجموعه می باشد آموزش خط به خط کتاب درسی به صورت مفهومی ترکیبی و حل جدیدترین تست های کنکور های سراسری داخل و خارج از کشور به همراه سوالات امتحان نهایی و تست های تالیفی کاربردی می باشند.

 

نکته در مورد روش های تست زنی در گیلنا :

پکیج های روش های تست زنی کلیه دروس در این پکیج ها ابتدا یک آموزش کوتاه  جامع و کاربردی ارائه می شود که شما عزیزان هر آنچه در مجموعه جامع مطالعه کرده اید به صورت کامل برای شما مرور و بازآوری شود سپس به تعداد فراوان تست هایی با سطوح مختلف هم سراسری و هم تالیفی حل می شود و در قالب حل این تست ها تکنیک های سریع و ما فوق حرفه ای به شما ارائه می شود تا بتونید سوالات و تست ها رو یکی پس از دیگری زیر ۳۰ ثانیه به جواب برسید.

 

جمع بندی انتشارات گیلنا :

جمع بندی کلیه دروس اختصاصی و عمومی برای کلیه دروس فراهم شده که برای دوران نزدیک کنکور بسیار برای شما کارایی دارد. و در این منابع تست های پر تکرار کنکور و تست های مهم هر درس اختصاصی و عمومی بصورت مجزا کار شده است همچنین دانش آموزانی که برنامه درسی خود را در زمان کم شروع می کنند می توانند از این منابع جمع بندی استفاده کنند تا با فراگیری همین تست های مهم به درصد بالا در آزمون ها برسند.

حجم منابع جمع بندی بسیار کم است و شما در زمان کوتاهی می توانید یک درس را جمع بندی کنید. حل تمامی سوالات بر اساس ترتیب دفترچه کنکور و مرور هر آنچه شما تا به اینجا مطالعه کرده اید این مجموعه ها برای ابتدای کار و آشنایی با تیپ و تست های کنکور یا برای دوران جمع بندی عید و ماه های آخر کنکور می باشد.

 

پکیج های همایش :

این مجموعه ها برای ماه آخر و ایام امتحانات می باشد و شامل جمع بندی مرور نهایی در قالب نکته و تست می باشد.

 

نمونه تدریس

لیست قیمت محصولات و آموزش های اساتید موسسه اوج یادگیری موسسه گیلنا یادگیری آسان

قیمت دی وی دی های امیر مسعودی :

نام محصول و منابع آموزشی نام مدرس قیمت
اموزش فیزیک و اندازه گیری دهم مسعودی ۴۰
اموزش کار و انرژی و توان مسعودی ۱۱۰
اموزش ویژگی های فیزیکی مواد مسعودی ۸۰
اموزش دما و گرما و قانون گازها مسعودی ۷۰
روش تست زنی اندازه گیری مسعودی ۱۰۰
روش تست زنی ویژگی های فیزیکی مواد مسعودی ۱۹۵
روش تست زنی دما,گرما و قانون گازها مسعودی ۷۵
روش تست زنی کار و انرژی مسعودی ۱۰۰
اموزش الکتریسیته ساکن تجربی مسعودی ۷۰
روش تست الکتریسیته ساکن تجربی مسعودی ۷۵
اموزش جریان الکتریکی و مدار تجربی مسعودی ۱۲۰
روش تست جریان و مدار مسعودی ۱۱۵
اموزش القا و مغانطیس مسعودی ۷۵
روش تست بخش اول القا و مغناطیس تجربی مسعودی ۱۱۰
روش تست بخش دوم القا و مغناطیس تجربی مسعودی ۱۱۵
روش تست زنی خازن تجربی مسعودی ۴۰
اموزش اکتریسته ساکن یازدهم رشته ریاضی مسعودی ۷۰
روش تست الکتریسیته ساکن یازدهم رشته ریاضی مسعودی ۹۵
اموزش جریان الکتریکی و مدار رشته ریاضی مسعودی ۱۲۰
روش تست جریان و مدار رشته ریاضی مسعودی ۱۳۰
اموزش مغناطیس و القا رشته ریاضی مسعودی ۹۰
روش تست بخش اول القا و مغناطیس ریاضی مسعودی ۱۳۰
روش تست بخش دوم القا و مغناطیس رشته ریاضی مسعودی ۱۱۵
روش تست زنی خازن رشته ریاضی مسعودی ۵۵
همایش فیزیک پایه دهم و یازدهم  رشته ریاضی مسعودی ۵۰۵
همایش فیزیک پایه دهم و یازدهم تجربی مسعودی ۴۷۰
اموزش ترمودینامیک رشته ریاضی شاهانی ۶۰
حرکت شناسی دوازدهم رشته تجربی مسعودی ۱۳۰
حرکت شناسی دوازدهم رشته ریاضی مسعودی ۱۵۰
نوسان تجربی مسعودی ۱۱۵
نوسان رشته ریاضی مسعودی ۱۱۵
فیزیک اتمی هسته ای تجربی مسعودی ۲۴۰
دینامیک رشته تجربی مسعودی ۲۲۰
دینامیک رشته ریاضی مسعودی ۲۲۰

 

اموزش مجموعه,الگو و دنباله انتشارات گیلنا مسعودی ۱۰۰
خلاقیت در شمارش بدون شمردن(ترکیبیات) مسعودی ۳۰
اموزش آمار و احتمال انتشارات گیلنا مسعودی ۶۰
روش تست زنی مبحث مجموعه مسعودی ۶۰
روش تست زنی الگو و دنباله مسعودی ۶۰
روش تست زنی شمارش بدون شمردن انتشارات گیلنا مسعودی ۴۵
روش تست زنی آمار و احتمال مسعودی ۴۵
روش تست زنی مثلثات مسعودی ۷۵
روش تست زنی معادلات و سهمی مسعودی ۷۰
روش تست زنی نامعادلات مسعودی ۴۵
روش تست تابع مسعودی ۵۰
اموزش فصل ۱ و ۲ هندسه دهم شاهانی ۱۰۵
اموزش فصل ۳و۴ هندسه دهم شاهانی ۹۰
روش تست فصل ۱و۲ هندسه دهم شاهانی ۶۰
توان های گویا و عبارت جبری شاهانی ۱۰۵
اموزش هندسه تحلیلی یازدهم تجربی مسعودی ۶۵
روش تست هندسه تحلیلی مسعودی ۴۵
معادلات و سهمی جامع تجربی مسعودی ۷۵
اموزش تابع یازدهم تجربی مسعودی ۷۰
روش تست تابع مسعودی ۹۰
روش تست زنی مثلثات مسعودی ۷۵
توابع نمایی و لگاریتمی مسعودی ۱۰۰
اموزش جامع احنمال کنکور مسعودی ۱۰۰
روش تست احتمال مسعودی ۶۰
روش تست حد یازدهم مسعودی ۱۳۰
روش تست هندسه تحلیلی یازدهم رشته ریاضی مسعودی ۴۵
اموزش هندسه تحلیلی رشته ریاضی مسعودی ۴۵
اموزش تابع رشته ریاضی مسعودی ۹۰
روش تست تابع مسعودی ۹۰
اموزش معادله و سهمی مسعودی ۸۰
توابع نمایی و لگاریتمی ریاضی مسعودی ۱۱۵
اموزش مثلثات امیر مسعودی ۸۰
روش تست احتمال جامع کنکور ریاضی مسعودی ۱۱۵
اموزش جامع احنمال کنکور ریاضی مسعودی ۱۱۵
روش تست تابع دوازدهم تجربی مسعودی ۷۵
روش تست مثلثات دوازدهم تجربی مسعودی ۷۵
روش تست مشتق و کاربرد مشتق تجربی مسعودی ۲۵۰
روش تست حد دوازدهم تحربی مسعودی ۸۵
روش تست حد جامع تجربی مسعودی ۱۹۰
روش تست تابع دوازدهم رشته ریاضی مسعودی ۶۰
روش تست مثلثات دوازدهم رشته ریاضی مسعودی ۵۰

لیست قیمت محصولات و منابع و دی وی دی های عارف ربیعیان :

اموزش کیهان,زادگاه الفبای هستی عارف ربیعیان ۱۰۵
اموزش ردپای گازها در زندگی ربیعیان ۱۲۰
اموزش آب آهنگ زندگی ربیعیان ۱۰۵
روش تست کیهان زادگاه الفبای هستی ربیعیان ۱۳۵
روش تست ردپای گازها در زندگی عارف ربیعیان ۱۰۵
روش تست آب اهنگ زندگی ربیعیان ۱۲۰
همایش مسائل دهم و یازدهم ربیعیان ۲۸۰
محاسبات ریاضی در شیمی ربیعیان ۳۰
اموزش قدر هدایای زمینی را بدانیم ربیعیان ۷۵
اموزش در پی غذای سالم ربیعیان ۱۰۵
اموزش پوشاک نیاز پایان ناپذیر ربیعیان ۷۵
روش تست قدر هدایای زمینی را بدانیم ربیعیان ۲۱۰
روش تست در پی غذای سالم ربیعیان ۱۳۵
روش تست پوشاک نیاز پایان ناپذیر ربیعیان ۷۵
روش تست مولکول ها در خدمت تندرستی مهندس ربیعیان ۲۰۰
روش تست اسایش و رفاه در سایه شیمی عارف ربیعیان ۲۰۰
روش تست شیمی جلوه ای از هنر زیبایی ربیعیان ۱۶۰
روش تست راهی به سوی آینده روش ربیعیان ۱۵۵

لیست قیمت محصولات زیست دکتر شیخی :

اموزش زیست دهم شیخی ۱۴۵
روش تست زیست دهم شیخی ۱۰۰
اموزش زیست یازدهم شیخی ۱۰۰
روش تست زیست یازدهم شیخی ۱۰۰
اموزش زیست دوازدهم پازوکی ۲۴۰

لیست قیمت محصولات ادبیات دکتر ابان انتشارات گیلنا کنکور آسان است

اموزش ادبیات دهم ابان ۱۸۰
روش تست ادبیات دهم ابان ۱۳۵
جمع بندی ادبیات دهم ابان ۶۰
اموزش ادبیات یازدهم ابان ۱۵۰
روش تست ادبیات یازدهم ابان ۱۳۵
اموزش ادبیات دوازدهم ابان ۲۸۰
روش تست ادبیات دوازدهم ابان ۱۶۰

اموزش عربی دهم استاد احمدی ۲۱۰
روش تست عربی دهم استاد احمدی ۲۰۰
اموزش عربی یازدهم استاد احمدی ۱۰۵
خلاقیت در عربی یازدهم استاد احمدی ۲۰۰
اموزش عربی دوازدهم استاد احمدی ۱۱۰

لیست قیمت منابع آموزشی موسسه گیلنا کنکور آسان است (زبان انگلیسی)

روش تست زبان انگلیسی دهم دکتر دانش زاده ۱۰۵
اموزش زبان یازدهم دانش زاده ۱۸۰
روش تست زبان یازدهم دانش زاده ۹۰
روش تست زبان دوازدهم دانش زاده ۱۸۰

لیست قیمت محصولات آموزشی استاد احمدی گیلنا

اموزش دین و زندگی دهم استاد احمدی ۲۲۰
روش تست دین و زندگی دهم استاد احمدی ۱۱۰
اموزش دین و زندگی یازدهم استاد احمدی ۲۶۰
روش تست دین و زندگی یازدهم استاد احمدی ۲۰۰
اموزش دین و زندگی دوازدهم استاد احمدی ۲۰۰
روش تست دین و زندگی دوازدهم استاد احمدی ۲۰۰
شماره تماس جهت تهیه محصولات آموزشی برنامه تلویزیونی اوج یادگیری  ۰۹۱۲۸۳۷۵۷۰۲

 

جزوات آموزشی و تست زنی در کنار دی وی دی های آموزشی :

در کنار دی وی دی های آموزشی جهت افزایش سرعت عمل دانش آموزان هنگام استفاده از دی وی دی های آموزشی و تست زنی

جزوه آموزشی و تست زنی بصورت کاملا رایگان ارائه خواهد شد.

این جزوات مکمل های بسیار خوبی در کنار دی وی دی های آموزشی هستند که دانش آموزان با وجود این جزوات دیگر نیاز زیادی

به نکته برداری هنگام مشاهده dvd ها ندارند و در هنگام مشاهده تدریس dvd ها باید همزمان از جزوات هم استفاده کنند و زیر نکات مهم

خط بکشند تا بعدا و در دوران مرور و تست زنی به این نکات مهم گفته شده در تدریس ها و جزوه ها دسترسی سریعتری داشته باشند

همچنین در انتهای همه جزوه ها منابع تست زنی نیز موجود است و دانش آموزان کنکوری بعد از مطالعه و مرور آن مبحث میتوانند از تست های انتهای

این جزوه ها استفاده کنند و خود را به خوبی محک بزنند که آیا این مبحث را به خوبی آموزش دیده اند یا خیر و با نقاط قوت و ضعف خود سریعتر آشنا شوند

به جزء چند مبحث اکثر دی وی دی های تدریس شده موجود داری جزوه آموزشی و تست در کنار خود هستند.

 

برنامه ریزی رتبه های برتر ویژه دانش آموزان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم 

در این برنامه ریزی جهت افزایش قدرت تست زنی برای تمام دروس اختصاصی و عمومی برنامه ریزی ارائه خواهد شد

در این برنامه ریزی جهت معدل سازی عالی دانش آموزان نیز برنامه ارائه خواهد شد تا بهترین معدل ممکن را کسب کنند

با توجه به شرایط هر دانش آموز برنامه ریزی شخصی ارائه می شود.

برای دانش آموزانی که در حال تحصیل در مدرسه هستند برنامه ریزی کنکوری هماهنگ با برنامه مدرسه ارائه خواهد شد.

داوطلبان کنکوری فارغ التحصیل که از دی وی دی های آموزشی استفاده می نمایند برنامه ریزی هماهنگ با آزمون های آزمایشی ارائه خواهد شد.

برنامه ریزی کنکوری و معدل سازی به دو نوع روزانه و هفتگی انجام می شود.

هر دانش آموز و داوطلب کنکوری می تواند از یکی از این دو نوع برنامه استفاده نماید.

شماره تماس جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۸۳۷۵۷۰۲

 

پاسخ به سوالات متداول دانش آموزان و مخاطبان برنامه اوج یادگیری یادگیری آسان انتشارات گیلنا

اوج یادگیری چیست؟

بهترین و بروز ترین برنامه تلویزیونی کنکوری صدا و سیما می باشد که شیوه کاری موسسه ارائه و تدریس آموزشی و درسی و کنکوری توسط بهترین اساتید کشور از طریق دی وی دی های آموزشی می باشد.

آیا قیمت دی وی دی های آموزشی در این سایت بروز می باشد؟

بله قیمت ها با توجه به آخرین قیمت محصولات و دی وی دی های آموزشی می باشد.

آیا دی وی دی های آموزشی دارای گارانتی می باشد؟

بله کلیه دی وی دی های آموزشی موسسه دارای گارانتی می باشد و درصورت بروز مشکل شامل گارانتی می باشد.

برای تهیه و خرید دی وی دی های آموزشی انتشارات گیلنا یادگیری آسان اوج یادگیری با تخفیف ویژه چیکار کنیم؟

جهت تهیه و خرید دی وی دی های آموزشی با تخفیف باید با مشاوران موسسه از طریق شماره ۰۹۱۲۸۳۷۵۷۰۲ تماس بگیرید.

[تعداد: 58    میانگین: 3.9/5]

40 Comments

 1. 1

  ابراهیمی

  اوج یادگیری بهترین تدریس هارو داشته ممنون

  Reply
  1. 1.1

   مدیر

   ان شاالله همیشه موفق باشید

   Reply
 2. 2

  حسینی نیا

  اوج یادگیری مشاوره هم انجام میده؟

  Reply
  1. 2.1

   مدیر

   سلام بله مشاوران موسسه اوج یادگیری مشاوره و برنامه ریزی شما را انجام خواهند داد جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره ۰۹۱۲۸۳۷۵۷۰۲ تماس بگیرید

   Reply
 3. 3

  مرضیه

  از تدریس های اوج یادگیری راضی ام ممنون

  Reply
  1. 3.1

   مدیر

   هدف ما کسب موفقیت شما دانش آموزان است

   Reply
 4. 4

  حمید

  هزینه کل محصولات و مشاوره برنامه اوج یادگیری برای پایه دهم تجربی چه مقدار میشه؟
  میخواستم ثبت نام کنم

  Reply
  1. 4.1

   مدیر

   سلام کلیه هزینه های پایه دهم رشته تجربی در این برگه لیست قیمت اورده شده است ولی برای دریافت اطلاعات دقیق تر و دریافت مشاوره تماس بگیرید

   Reply
 5. 5

  محمدی

  سلام امکانش هست فقط بعضی از تدریس های فیزیک دهم اوج یادگیری تهیه کنیم؟
  چون فقط فصل اول فیزیک دهم میخواستم

  Reply
  1. 5.1

   مدیر

   سلام وقت شما هم بخیر بله این امکان دارید کلیه تدریس های برنامه اوج یادگیری به صورت تک تک هم تهیه کنید در این برگه لیست قیمت کلیه مباحث برای شما نمایش داده شده

   Reply
 6. 6

  مهدی

  سلام.
  چند تا سوال داشتم.
  آیا لیست قیمت محصولات اوج یادگیری بروز است؟
  آیا برای خرید محصولات آموزشی تخفیف هم وجود دارد؟
  در صورت امکان فیلم های آموزشی مهندس امیر مسعودی رو بیشتر قرار بدید

  Reply
  1. 6.1

   مدیر

   سلام
   بله لیست قیمت کلیه محصولات اوج یادگیری در این برگه با توجه به اخرین تغییرات قیمت ها است
   بله کلیه محصولات آموزشی موسسه اوج یادگیری دارای تخفیف می باشد
   بابت دریافت نمونه تدریس بیشتر از مهندس مسعودی میتونید با شماره ۰۹۱۲۸۳۷۵۷۰۲ تماس بگیرید

   Reply
 7. 7

  حسنی

  قیمت کل محصولات یادگیری آسان چقدر میشه؟

  Reply
  1. 7.1

   مدیر

   قیمت منابع برنامه یادگیری آسان را در این برگه میتوانید مشاهده نمایید
   جهت ارتباط مستقیم با مشاورین یادگیری آسان با شماره ۰۹۱۲۸۳۷۵۷۰۲ تماس بگیرید

   Reply
 8. 8

  رحمانی

  هزینه ریاضی کامل محصولات گیلنا چه مقدار میشه؟

  Reply
  1. 8.1

   مدیر

   قیمت تک تک مباحث ریاضی گیلنا در این برگه نمایش داده شده

   Reply
 9. 9

  حمید رضایی

  جهت ثبت نام دانش آموز در سایت اوج یادگیری چگونه اقدام کنیم؟
  این رو هم خواستم بگم نمونه تدریس های برنامه اوج یادگیری فوق العاده عالی بود امیدوارم بتونم با این دی وی دی ها به هدفم که پزشکی هست برسم

  Reply
  1. 9.1

   مدیر

   سلام جهت ثبت نام در موسسه اوج یادگیری باید تماس بگیرید.
   برنامه اوج یادگیری بهترین شرایط برای موفقیت شما در کنکور سراسری فراهم خواهد کرد.
   بهترین دی وی دی های آموزشی متعلق به اوج یادگیری می باشد

   Reply
 10. 10

  نازنین

  قبل از ثبت نام در انتشارات گیلنا میخواستم با یکی از مشاورین موسسه صحبت کنم امکانش هست؟

  Reply
  1. 10.1

   مدیر

   بله شما دانش آموزان باید حتما قبل از تهیه منابع آموزشی و ثبت نام در انتشارات گیلنا با مشاورین موسسه تماس بگیرید
   جهت ثبت نام و خرید محصولات گیلنا و دریافت مشاوره با شماره ۰۹۱۲۸۳۷۵۷۰۲ تماس بگیرید

   Reply
 11. 11

  علی

  اوج یادگیری و انتشارات گیلنا یکی هست؟

  Reply
  1. 11.1

   مدیر

   برنامه اوج یادگیری به سفارش و مدیریت و پشتیبانی انتشارات گیلنا از شبکه دو سیما در حال پخش می باشد

   Reply
 12. 12

  mehran

  سلام میخواستم منابع اوج یادگیری رو تهیه کنم فقط شماره حساب برنامه اوج یادگیری چیه و باید به حساب کی واریز کنم؟

  Reply
  1. 12.1

   مدیر

   سلام جهت تهیه منابع و محصولات برنامه اوج یادگیری باید به حساب آقای احمد سلام مبلغ واریز کنید
   اگر سوالی در زمینه محصولات دارید با اوج یادگیری تماس بگیرید

   Reply
 13. 13

  حسین

  اوج یادگیری و گیلنا بهترین منابع آموزشی دارن پیشنهاد میکنم استفاده کنید من که راضی بودم

  Reply
  1. 13.1

   مدیر

   موسسه اوج یادگیری و انتشارات گیلنا بسیار خرسند است که توانسته رضایت شما را با تدریس های عالی جلب نماید

   Reply
 14. 14

  حسنی

  جزوات دست نویس اساتید برنامه اوج یادگیری میخواستم

  Reply
  1. 14.1

   مدیر

   جهت دانلود و دریافت جروه اساتید اوج یادگیری تماس بگیرید تا لینک دانلود را در اختیار شما قرار دهیم

   Reply
 15. 15

  حسینی

  جهت خرید از سایت اوج یادگیری چه اقدامی انجام بدم؟؟؟

  Reply
  1. 15.1

   مدیر

   سلام جهت تهیه و خرید محصولات آموزشی موسسه اوج یادگیری از سایت اوج یادگیری با شماره ۰۹۱۲۸۳۷۵۷۰۲ دفتر مرکزی تماس بگیرید

   Reply
 16. 16

  رضایی

  سلام خسته نباشید پکیج امیر مسعودی و محصولات امیر مسعودی میخوام خرید کنم فقط این قیمت ها با تخفیف هست؟؟

  Reply
  1. 16.1

   مدیر

   سلام کلیه قیمت های پکیج امیر مسعودی و محصولات امیر مسعودی در سایت اوج یادگیری با تخفیف لحاظ شده
   جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد قیمت محصولات می توانید با ما تماس بگیرید.

   Reply
 17. 17

  مرادی

  محصولات موسسه اوج یادگیری و محصولات انتشارات گیلنا با توجه به اخرین تغییرات کتاب درسی تدریس شده یا خیر؟
  چون کتاب ها یه مقدار تغییر داشته

  Reply
  1. 17.1

   مدیر

   سلام بله کلیه محصولات و منابع آموزشی تدریس شده توسط مدرسان و اساتید اوج یادگیری و گیلنا با اخرین تغییرات کتاب درسی هماهنگ می باشد و هیچ گونه مشکلی وجود ندارد

   Reply
 18. 18

  محمدی

  سلام میتونم با اساتید اوج یادگیری مستقیم صحبت کنم؟
  اخه میخوام قبل از تهیه محصولات برنامه اوج یادگیری با یکی از اساتید صحبت کنم

  Reply
  1. 18.1

   مدیر

   سلام جهت ارتباط با اساتید اوج یادگیری با شماره دفتر مرکزی موسسه اوج یادگیری ۰۹۱۲۸۳۷۵۷۰۲ تماس بگیرید

   Reply
 19. 19

  سهرابیان

  سلام وقت بخیر قیمت دی وی دی های امیر مسعودی کلا چقدر میشه؟
  تخفیف هم داره؟
  انجام مشاوره در برنامه اوج یادگیری چه مقدار هزینش میشه؟

  Reply
  1. 19.1

   مدیر

   سلام قیمت کلیه محصولات امیر مسعودی در این برگه موجود می باشد و جهت دریافت مشاوره درباره قیمت محصولات با مشاوران انتشارات گیلنا تماس بگیرید.
   بله انجام کلیه امور مشاوره و برنامه ریزی در اوج یادگیری کاملا رایگان می باشد.

   Reply
 20. 20

  رضانژاد

  محصولات یادگیری آسان باید از همین سایت تهیه کنم؟

  Reply
  1. 20.1

   مدیر

   شما میتوانید کلیه محصولات و منابع آموزشی برنامه یادگیری آسان را از همین سایت تهیه کنید

   Reply

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این سایت متعلق به وب سایت کنکور آسان است می باشد.

تماس