لیست قیمت محصولات اوج یادگیری

اوج یادگیری انتشارات گیلنا

اوج یادگیری انتشارات گیلنا لیست قیمت محصولات

فروشگاه رسمی اوج یادگیری 

با سلام

اوج یادگیری لیست قیمت محصولاتاوج یادگیری لیست قیمت محصولات

اوج یادگیری گیلنا لیست قیمت محصولات و دی وی دی های آموزشی دروس مختلف موسسه کنکور آسان است ( برنامه اوج یادگیری , انتشارات گیلنا , زنگ پنجم , برنامه آینده موفق , برنامه یادگیری برتر ) را می توانید با کلیک بر روی عنوان هر درس مشاهده نمائید

فروشگاه رسمی انتشارات گیلنا

 

لیست قیمت محصولات نظام جدید اوج یادگیری

لیست قیمت محصولات پایه دهم

لیست قیمت محصولات پایه نهم

لیست قیمت محصولات پایه یازدهم

لیست قیمت محصولات پایه دوازدهم

 

لیست قیمت محصولات نظام قدیم اوج یادگیری

فیزیک

ریاضی

شیمی

ادبیات

زیست شناسی

زبان انگلیسی

دین و زندگی

عربی

دروس اختصاصی رشته انسانی

 

جهت تهیه محصولات و منابع آموزشی از سایت رسمی اوج یادگیری با شماره دفتر مرکزی کنکور آسان است ۰۹۱۲۸۳۷۵۷۰۲ تماس حاصل فرمایید

اوج یادگیری شبکه دو سیما

اوج یادگیری از سال ۹۵ در شبکه دو سیما هر روز در حال پخش برنامه های مشاوره و برنامه ریزی درسی و کنکوری و ارائه محصولات و تدریس های بهترین اساتید موسسه گیلنا می باشد تدریس های ارائه شده در این برنامه برای کلیه دروس اختصاصی و عمومی می باشد و دانش آموزان با مشاهده اوج یادگیری می توانند از تکنیک های ارائه شده برای کلیه دروس استفاده کنند در برنامه اوج یادگیری خدمات مشاوره رایگان به دانش آموزان ارائه می گردد همچنین آزمون های انلاین رایگان ویژه دانش آموزان موسسه ارائه می گردد.

اوج یادگیری امروز بهترین منابع و برنامه ریزی را ارائه می دهد

محصولات اوج یادگیری را با تخفیف از ما تهیه کنید

کانال اوج یادگیری جهت دانلود برنامه اوج یادگیری و نمونه تدریس ها

با عضویت در کانال موسسه می توانید به روز ترین تدریس های اساتید و مدرسین موسسه را دانلود کنید

آرشیو برنامه اوج یادگیری در کانال موجود می باشد

شماره تماس اوج یادگیری ۰۹۱۲۸۳۷۵۷۰۲

کنکور آسان است در شبکه سه سیما

کنکور آسان است از سال ۹۲ تا سال ۹۴ از شبکه سه سیما در خدمت دانش آموز بود و همه روزه اساتید موسسه بهترین راهکار ها را به دانش آموزان ارائه می دادند که هم اکنون این برنامه پخش نمی شود و برنامه اوج یادگیری در سال ۹۵ جایگزین آن شد.

یادگیری برتر در شبکه دو

یادگیری برتر که از شبکه دو سیما قبل از پخش برنامه اوج یادگیری بهترین روش های مطالعاتی را به دانش آموزان ارائه می داد و هم اکنون برنامه اوج یادگیری در شبکه دو جایگزین آن شده.

زنگ پنجم در شبکه تهران

زنگ پنجم که هم اکنون از شبکه تهران در حال پخش می باشد و مدرسان موسسه گیلنا مانند امیر مسعودی و عارف ربیعیان در این برنامه حضور دارند و تکنیک های حل تست های درس فیزیک و شیمی را به دانش آموزان می آموزند

یادگیری آسان در شبکه چهار

برنامه یادگیری آسان که از سال ۹۷ از شبکه چهار سیما در حال پخش می باشد و مدرسان گیلنا مانند امیر مسعودی و عارف ربیعیان و شاهانی در این برنامه حضور دارند موضوع این برنامه مشاوره و برنامه ریزی درسی است

گیلنا با مجوز رسمی

همه این برنامه های تلویزیونی مانند اوج یادگیری زنگ پنجم یادگیری آسان کنکور آسان است یادگیری برتر زیر نظر انتشارات گیلنا با مجوز رسمی از وزارت ارشاد هستند

 

دانش آموزان و داوطلبان عزیز در این برگه همه دروس آماده شده نظام قدیم آموزشی و نظام جدید آموزشی برای شما فراهم کردیم تا امکان دسترسی ساده به قیمت تمام دروس داشته باشید دروسی که به صورت تک تک موجود است مربوط به نظام قدیم آموزشی است .

 

قسمت های لیست قیمت دهم ,لیست قیمت یازدهم,  لیست قیمت دوازدهم مربوط به نظام جدید است. در مورد هر درس و اساتید آن درس یه توضیح خدمتتون ارائه میدیم:

 

فیزیک اوج یادگیری :

درس فیزیک یکی از مهم ترین درس های رشته تجربی و رشته ریاضی است که معمولا دانش آموزان در این درس مشکلات زیادی دارند و درصد های پایین می زنند و دانش آموزان برای بدست آوردن رتبه خوب باید حتما مشکلات خود را در این درس حل کنند.

 

حل اصولی و درست مشکلات دانش آموزان

در درس فیزیک تدریس های مهندس امیر مسعودی آماده کرده با تدریس فوق العاده امیر مسعودی به اوج مهارت خواهید رسید تدریس ها کاملا تکنیکی است با تدریس مهندس امیر مسعودی به قدرت صد درصد زدن خواهید رسید.

 

ریاضی برنامه اوج یادگیری :

درس ریاضی هم مانند درس فیزیک یکی از دروس مهم برای داوطلبان کنکور محسوب میشود و متاسفانه بسیاری از دانش آموزان در این درس مشکل دارند و حتی درصد هایی زیر ۲۰ درصد دارند که برای رتبه های برتر کنکور اصلا مناسب نیست باید حتما درصد هایی خود را در درس ریاضی افزایش دهید ریاضی موسسه توسط مهندس امیر مسعودی تدریس شده و فوق العاده تکنیکی و رمز گردانی شده با زبانی ساده تدریس شده و ان شاالله به درصد های بالا خواهید رسید.

 

شیمی اوج یادگیری:

درس شیمی یکی از درس های مهم رشته تجربی و رشته ریاضی است برای تجربی ها بسیار مهم و برای ریاضی ها رتبه آور است پس حتما باید نظر ویژه ای به این درس داشته باشید. مدرس درس شیمی اوج یادگیری مهندس عارف ربیعیان است. با تدریس های فوق العاده عارف ربیعیان به اوج مهارت در درس شیمی خواهید رسید.

 

زیست مجموعه اوج یادگیری :

درس زیست دقیقا مهم ترین و سخت ترین و رتبه ساز ترین درس رشته تجربی است و با توجه به طراحی تست های کنکور بصورت ترکیبی در کنکور دانش آموزان هم حتما باید بصورت ترکیبی این درس را بیاموزند تدریس زیست گیلنا توسط دکتر مهدی شیخی برای نطام قدیم ها و نطام جدید ها بصورت کاملا ترکیبی تدریس شده تدریس های و روش تست زنی بصورت ترکیبی را با ندریس دکتر شیخی حرفه ای بیاموزید.

 

ادبیات گیلنا :

درس ادبیات یکی از مهم ترین دروس عمومی برای دانش آموزان رشته تجربی انسانی و ریاضی است دانش اموزان با یه مقدار دقت و اموزش تکنیکی و رمز گردانی شده این درس می توانند حتی به ۱۰۰ درصد برسند اساتید مجموعه گیلنا درس ادبیات به روشی کاملا جذاب و شیرین برای شما تدریس کردن با تدریس های ما ادبیات را تکنیکی و حرفه ای بیاموزید.

 

دین و زندگی انتشارات گیلنا :

درس دین و زندگی با ضریب ۳ برای دانش آموزان نظام قدیم تقریبا درس مهمی است ولی یه مقدار سنگین است به علت وجود حجم زیاد ایات و سوالات نیاز به یکسری روش ها دارید که نیازی به حفظ با حجم بالای این مفاهیم نباشید اساتید برتر این مفاهیم درس دین وزندگی را با روش های جذاب برای شما تدریس کردن درس سال گذشته دانش آموزان بسیاری بودن که با استفاده از این تدریس ها در کنکور سراسری به قدرت ۱۰۰ درصد در این درس رسیدن پس شما هم میتونید به ۱۰۰ درصد زدن برسید رتبه خود را بهبود ببخشید.

 

عربی انتشارات گیلنا :

درس عربی درسی بسیار سخت و رتبه آور می باشد به این دلیل که بسیاری از دانش آموزان در این درس مشکلات اساسی دارند و کلا تست های این درس را در کنکور کار نمی کنند پیشنهاد ما استفاده از تدریس های فوق تکنیکی اساتید ما است که شما را در این مسیر همراهی می کنند دانش آموزان زیادی در کنکور های گذشته با این تدریس ها به قدرت صد زدن رسیدن.

 

درس های رشته انسانی:

دروس رشته انسانی با توجه به حجم زیاد مطالب باید حتما بصورت رمز گردانی شده اموزش داده شوند اساتید ما این شیوه های نوین را در اختیار شما قرار داده اند تا شما داوطلبان کنکور نهایت استفاده را از این تدریس ها استفاده کنید. اساتیدی که خود رتبه برتر کنکور این درس بوده اند.

 

زبان انگلیسی :

زبان انگلیسی شاید آسان ترین درس عمومی برای رشته های مختلف است با تدریس فوق تکنیکی دکتر دانش زاده درصد خود را به ۱۰۰ نزدیک کنید کلیه مباحث درس زبان مثل گرامر لغات سوم و پیش و ریدینگ و کلوز تکنیکی تدریس شده است

 

نکته:

همه اساتید موسسه اموزش کتاب درسی را هم انجام میدهند و دانش آموزان نگران نباشند چون بسیاری از دانش آموزان در مفاهیم کتاب هم مشکل دارند و برای فراگیری روش های کنکوری باید از قبل مفاهیم کتاب مسلط باشید به همین علت اساتید این مجموعه آموزشی این نکته مهم را در نظر گرفته اند که قبل از ارائه روش های تکنیکی و تست زنی مفاهیم آموزشی و پیش نیاز ها را آموزش دهند.

مواردی که شامل این مجموعه می باشد آموزش خط به خط کتاب درسی به صورت مفهومی ترکیبی و حل جدیدترین تست های کنکور های سراسری داخل و خارج از کشور به همراه سوالات امتحان نهایی و تست های تالیفی کاربردی می باشند.

 

نکته در مورد روش های تست زنی در گیلنا :

پکیج های روش های تست زنی کلیه دروس در این پکیج ها ابتدا یک آموزش کوتاه  جامع و کاربردی ارائه می شود که شما عزیزان هر آنچه در مجموعه جامع مطالعه کرده اید به صورت کامل برای شما مرور و بازآوری شود سپس به تعداد فراوان تست هایی با سطوح مختلف هم سراسری و هم تالیفی حل می شود و در قالب حل این تست ها تکنیک های سریع و ما فوق حرفه ای به شما ارائه می شود تا بتونید سوالات و تست ها رو یکی پس از دیگری زیر ۳۰ ثانیه به جواب برسید.

 

جمع بندی انتشارات گیلنا :

جمع بندی کلیه دروس اختصاصی و عمومی برای کلیه دروس فراهم شده که برای دوران نزدیک کنکور بسیار برای شما کارایی دارد. و در این منابع تست های پر تکرار کنکور و تست های مهم هر درس اختصاصی و عمومی بصورت مجزا کار شده است همچنین دانش آموزانی که برنامه درسی خود را در زمان کم شروع می کنند می توانند از این منابع جمع بندی استفاده کنند تا با فراگیری همین تست های مهم به درصد بالا در آزمون ها برسند.

حجم منابع جمع بندی بسیار کم است و شما در زمان کوتاهی می توانید یک درس را جمع بندی کنید. حل تمامی سوالات بر اساس ترتیب دفترچه کنکور و مرور هر آنچه شما تا به اینجا مطالعه کرده اید این مجموعه ها برای ابتدای کار و آشنایی با تیپ و تست های کنکور یا برای دوران جمع بندی عید و ماه های آخر کنکور می باشد.

 

پکیج های همایش :

این مجموعه ها برای ماه آخر و ایام امتحانات می باشد و شامل جمع بندی مرور نهایی در قالب نکته و تست می باشد.

 دانش آموزان سوالات خود در زمینه قیمت محصولات را با شماره ۰۹۱۲۸۳۷۵۷۰۲ در میان بگذارند

 

نمونه تدریس اوج یادگیری گیلنا کنکور آسان است

 

لیست قیمت محصولات اوج یادگیری کنکور آسان است گیلنا

قیمت دی وی دی های امیر مسعودی :

 

نام محصول و منابع اوج یادگیری نام مدرس قیمت
اموزش فیزیک و اندازه گیری دهم مسعودی ۴۰
اموزش کار و انرژی و توان مسعودی ۱۱۰
اموزش ویژگی های فیزیکی مواد مسعودی ۸۰
اموزش دما و گرما و قانون گازها مسعودی ۷۰
روش تست زنی اندازه گیری مسعودی ۱۰۰
روش تست زنی ویژگی های فیزیکی مواد مسعودی ۱۹۵
روش تست زنی دما,گرما و قانون گازها مسعودی ۷۵
روش تست زنی کار و انرژی مسعودی ۱۰۰
اموزش الکتریسیته ساکن تجربی مسعودی ۷۰
روش تست الکتریسیته ساکن تجربی مسعودی ۷۵
اموزش جریان الکتریکی و مدار تجربی مسعودی ۱۲۰
روش تست جریان و مدار مسعودی ۱۱۵
اموزش القا و مغانطیس مسعودی ۷۵
روش تست بخش اول القا و مغناطیس تجربی مسعودی ۱۱۰
زوش تست بخش دوم القا و مغناطیس تجربی مسعودی ۱۱۵
روش تست زنی خازن تجربی مسعودی ۴۰
اموزش اکتریسته ساکن یازدهم رشته ریاضی مسعودی ۷۰
روش تست الکتریسیته ساکن یازدهم رشته ریاضی مسعودی ۹۵
اموزش جریان الکتریکی و مدار رشته ریاضی مسعودی ۱۲۰
زوش تست جریان و مدار رشته ریاضی مسعودی ۱۳۰
اموزش مغناطیس و القا رشته ریاضی مسعودی ۹۰
روش تست بخش اول القا و مغناطیس ریاضی مسعودی ۱۳۰
روش تست بخش دوم القا و مغناطیس رشته ریاضی مسعودی ۱۱۵
روش تست زنی خازن رشته ریاضی مسعودی ۵۵
همایش فیزیک پایه دهم و یازدهم  رشته ریاضی مسعودی ۵۰۵
همایش فیزیک پایه دهم و یازدهم تجربی مسعودی ۴۷۰
اموزش ترمودینامیک رشته ریاضی شاهانی ۶۰
حرکت شناسی دوازدهم رشته تجربی مسعودی ۱۳۰
حرکت شناسی دوازدهم رشته ریاضی مسعودی ۱۵۰
نوسان تجربی مسعودی ۱۱۵
نوسان رشته ریاضی مسعودی ۱۱۵
فیزیک اتمی هسته ای تجربی مسعودی ۲۴۰
دینامیک رشته تجربی مسعودی ۲۲۰
دینامیک رشته ریاضی مسعودی ۲۲۰

 

اموزش مجموعه,الگو و دنباله انتشارات گیلنا مسعودی ۱۰۰
خلاقیت در شمارش بدون شمردن(ترکیبیات) مسعودی ۳۰
اموزش آمار و احتمال انتشارات گیلنا مسعودی ۶۰
روش تست زنی مبحث مجموعه انتشارات گیلنا مسعودی ۶۰
روش تست زنی الگو و دنباله انتشارات گیلنا مسعودی ۶۰
روش تست زنی شمارش بدون شمردن انتشارات گیلنا مسعودی ۴۵
روش تست زنی آمار و احتمال انتشارات گیلنا مسعودی ۴۵
روش تست زنی مثلثات مسعودی ۷۵
روش تست زنی معادلات و سهمی مسعودی ۷۰
روش تست زنی نامعادلات مسعودی ۴۵
روش تست تابع مسعودی ۵۰
اموزش فصل ۱ و ۲ هندسه دهم شاهانی ۱۰۵
اموزش فصل ۳و۴ هندسه دهم شاهانی ۹۰
روش تست فصل ۱و۲ هندسه دهم شاهانی ۶۰
توان های گویا و عبارت جبری شاهانی ۱۰۵
اموزش هندسه تحلیلی یازدهم تجربی مسعودی ۶۵
روش تست هندسه تحلیلی مسعودی ۴۵
معادلات و سهمی جامع تجربی مسعودی ۷۵
اموزش تابع یازدهم تجربی مسعودی ۷۰
روش تست تابع مسعودی ۹۰
روش تست زنی مثلثات مسعودی ۷۵
توابع نمایی و لگاریتمی مسعودی ۱۰۰
اموزش جامع احنمال کنکور مسعودی ۱۰۰
روش تست احتمال مسعودی ۶۰
روش تست حد یازدهم مسعودی ۱۳۰
روش تست هندسه تحلیلی یازدهم رشته ریاضی مسعودی ۴۵
اموزش هندسه تحلیلی رشته ریاضی مسعودی ۴۵
اموزش تابع رشته ریاضی مسعودی ۹۰
روش تست تابع مسعودی ۹۰
اموزش معادله و سهمی مسعودی ۸۰
توابع نمایی و لگاریتمی ریاضی مسعودی ۱۱۵
اموزش مثلثات امیر مسعودی ۸۰
روش تست احتمال جامع کنکور ریاضی مسعودی ۱۱۵
اموزش جامع احنمال کنکور ریاضی مسعودی ۱۱۵
روش تست تابع دوازدهم تجربی مسعودی ۷۵
روش تست مثلثات دوازدهم تجربی مسعودی ۷۵
روش تست مشتق و کاربرد مشتق تجربی مسعودی ۲۵۰
روش تست حد دوازدهم تحربی مسعودی ۸۵
روش تست حد جامع تجربی مسعودی ۱۹۰
روش تست تابع دوازدهم رشته ریاضی مسعودی ۶۰
روش تست مثلثات دوازدهم رشته ریاضی مسعودی ۵۰

لیست قیمت محصولات و منابع و دی وی دی های عارف ربیعیان :

اموزش کیهان,زادگاه الفبای هستی عارف ربیعیان ۱۰۵
اموزش ردپای گازها در زندگی ربیعیان ۱۲۰
اموزش آب آهنگ زندگی ربیعیان ۱۰۵
روش تست کیهان زادگاه الفبای هستی ربیعیان ۱۳۵
روش تست ردپای گازها در زندگی عارف ربیعیان ۱۰۵
روش تست آب اهنگ زندگی ربیعیان ۱۲۰
همایش مسائل دهم و یازدهم ربیعیان ۲۸۰
محاسبات ریاضی در شیمی ربیعیان ۳۰
اموزش قدر هدایای زمینی را بدانیم ربیعیان ۷۵
اموزش در پی غذای سالم ربیعیان ۱۰۵
اموزش پوشاک نیاز پایان ناپذیر ربیعیان ۷۵
روش تست قدر هدایای زمینی را بدانیم ربیعیان ۲۱۰
روش تست در پی غذای سالم ربیعیان ۱۳۵
روش تست پوشاک نیاز پایان ناپذیر ربیعیان ۷۵
روش تست مولکول ها در خدمت تندرستی مهندس ربیعیان ۲۰۰
روش تست اسایش و رفاه در سایه شیمی عارف ربیعیان ۲۰۰
روش تست شیمی جلوه ای از هنر زیبایی ربیعیان ۱۶۰
روش تست راهی به سوی آینده روش ربیعیان ۱۵۵

لیست قیمت محصولات زیست دکتر شیخی :

اموزش زیست دهم شیخی ۱۴۵
روش تست زیست دهم شیخی ۱۰۰
اموزش زیست یازدهم شیخی ۱۰۰
روش تست زیست یازدهم شیخی ۱۰۰
اموزش زیست دوازدهم پازوکی ۲۴۰

لیست قیمت محصولات ادبیات دکتر ابان انتشارات گیلنا کنکور آسان است

اموزش ادبیات دهم ابان ۱۸۰
روش تست ادبیات دهم ابان ۱۳۵
جمع بندی ادبیات دهم ابان ۶۰
اموزش ادبیات یازدهم ابان ۱۵۰
روش تست ادبیات یازدهم ابان ۱۳۵
اموزش ادبیات دوازدهم ابان ۲۸۰
روش تست ادبیات دوازدهم ابان ۱۶۰

اموزش عربی دهم استاد احمدی ۲۱۰
روش تست عربی دهم استاد احمدی ۲۰۰
اموزش عربی یازدهم استاد احمدی ۱۰۵
خلاقیت در عربی یازدهم استاد احمدی ۲۰۰
اموزش عربی دوازدهم استاد احمدی ۱۱۰

لیست قیمت منابع آموزشی موسسه گیلنا کنکور آسان است (زبان انگلیسی)

روش تست زبان انگلیسی دهم دکتر دانش زاده ۱۰۵
اموزش زبان یازدهم دانش زاده ۱۸۰
روش تست زبان یازدهم دانش زاده ۹۰
روش تست زبان دوازدهم دانش زاده ۱۸۰

لیست قیمت محصولات آموزشی استاد احمدی گیلنا

اموزش دین و زندگی دهم استاد احمدی ۲۲۰
روش تست دین و زندگی دهم استاد احمدی ۱۱۰
اموزش دین و زندگی یازدهم استاد احمدی ۲۶۰
روش تست دین و زندگی یازدهم استاد احمدی ۲۰۰
اموزش دین و زندگی دوازدهم استاد احمدی ۲۰۰
روش تست دین و زندگی دوازدهم استاد احمدی ۲۰۰

شماره تماس جهت تهیه محصولات آموزشی اوج یادگیری  ۰۹۱۲۸۳۷۵۷۰۲

برنامه ریزی رتبه های برتر موسسه اوج یادگیری گیلنا کنکور آسان است ویژه دانش آموزان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم 

در این برنامه ریزی جهت افزایش قدرت تست زنی برای تمام دروس اختصاصی و عمومی برنامه ریزی ارائه خواهد شد

در این برنامه ریزی جهت معدل سازی عالی دانش آموزان نیز برنامه ارائه خواهد شد تا بهترین معدل ممکن را کسب کنند

شماره تماس جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی ۰۹۱۲۸۳۷۵۷۰۲

 

[تعداد: 41    میانگین: 3.8/5]

تمامی حقوق این سایت متعلق به وب سایت کنکور آسان است می باشد.

تماس